Movies
Ratings
254
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 2.5
MommyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5