Series
Ratings
66- Fairy CommiRated ★ 5.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5