Titles you rated
Robot DreamsRated ★ 5.0
YoloRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 1.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5