Titles you rated
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Hot Girls Wanted: Turned OnRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Creator’s File: GOLDRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
LIGHTHOUSERated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5- すいかRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0