Movies
Ratings
55
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
SecretRated ★ 2.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 2.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0