Titles you rated
Be ArrogantRated ★ 3.5
BloodRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Love CellsRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 2.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Page TurnerRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0