Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
Dirty MoneyRated ★ 2.0
LobbyRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5