Movies
Ratings
61
TangledRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hidden FaceRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5