Series
Ratings
13
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5