Titles you rated
TunnelRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0