Movies
Ratings
512
A Whisker AwayRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
In This Corner of the WorldRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5