Series
Ratings
17- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Take Me to Love & MealRated ★ 4.0
- Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5