Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0