Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0- 원주민 공포만화Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0