Movies
Ratings
33
HancockRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5