Movies
Ratings
696
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 2.5
Anyone But YouRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Love at First SightRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The Hating GameRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5