Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 2.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0