Titles you rated
The LoverRated ★ 4.0
Corpus ChristiRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Yoshino's Barber ShopRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5