Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 5.0