Movies
Ratings
650
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0