Series
Ratings
20
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0