Titles you rated
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Chastity HighRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.0
Shady Job FamilyRated ★ 4.0
My Dangerous WifeRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- Sound! EuphoniumRated ★ 3.5
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5- The KingdomRated ★ 3.0
- GokusenRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 2.5
Pretty Little Liars: Original SinRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
The StaircaseRated ★ 3.0
Stardust TelepathRated ★ 3.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 5.0