Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 2.0
The MissingRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 2.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 4.5
Moorim SchoolRated ★ 4.5
Cheo YongRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Hidden IdentityRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0