Movies
Ratings
456 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5 Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 Santa SangreRated ★ 3.0 Santa SangreRated ★ 3.0
 Cinema ParadisoRated ★ 3.5 Cinema ParadisoRated ★ 3.5
- Scary HouseRated ★ 2.0
 Big WorldRated ★ 5.0 Big WorldRated ★ 5.0
 A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.5 A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.5
 The Fundamentals of CaringRated ★ 3.5 The Fundamentals of CaringRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 Life of PiRated ★ 4.0 Life of PiRated ★ 4.0
 ConstantineRated ★ 4.0 ConstantineRated ★ 4.0
 Still LifeRated ★ 4.5 Still LifeRated ★ 4.5
 The Last DanceRated ★ 4.5 The Last DanceRated ★ 4.5
 Last Film ShowRated ★ 3.0 Last Film ShowRated ★ 3.0
 Save the Green Planet!Rated ★ 4.5 Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
 A Summer at Grandpa'sRated ★ 3.5 A Summer at Grandpa'sRated ★ 3.5
 My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0 My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
 50/50Rated ★ 3.5 50/50Rated ★ 3.5