Titles you rated
MessiahRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 3.5
Joy of Life Season 2Rated ★ 3.5
Joy of LifeRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 5.0
YouRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0