Titles you rated
ExitRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
THE iDOLM@STER MOVIE: Beyond the Brilliant Future!Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 1.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0