Series
Ratings
44
ChihayafuruRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 5.0- Hahaha MeongmeongineRated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0- 囮物語Rated ★ 5.0
- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0- Mother GamesRated ★ 5.0