Series
Ratings
36- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0