Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5