Movies
Ratings
59
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
The VanishedRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
The Last ExorcismRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0