Movies
Ratings
571
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5