Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0