Movies
Ratings
21
August RushRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0