Movies
Ratings
52
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0