Titles you rated
Midnight DinerRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Collateral BeautyRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
CuriosaRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 2.0
After the RainRated ★ 4.5