Titles you rated
The ArtistRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Poet and The BoyRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
Whatever WorksRated ★ 4.0
Hollywood EndingRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.5
Irrational ManRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Bullets Over BroadwayRated ★ 4.5