Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
StalingradRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
GantzRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
LawlessRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0