Movies
Ratings
412
Millennium ActressRated ★ 3.0
The Deer HunterRated ★ 4.5
Battle of the BulgeRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Rabbit-Proof FenceRated ★ 3.0
Beyond SilenceRated ★ 3.0
ButterflyRated ★ 4.0
The Story of Qiu JuRated ★ 3.0- Spring In My HometownRated ★ 1.5
Turtles Can FlyRated ★ 4.5
Rainbow TroutRated ★ 1.5
Land and FreedomRated ★ 4.0
No Man's LandRated ★ 3.0
My Mother's CastleRated ★ 4.0
Operation: DaybreakRated ★ 4.0
My Father's GloryRated ★ 3.5
A Time for Drunken HorsesRated ★ 3.0
Jesus HospitalRated ★ 2.5
Bread and RosesRated ★ 3.0