Movies
Ratings
462
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5