Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
Our BluesRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 5.0
Young Lady and GentlemanRated ★ 0.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0