Titles you rated
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
Life Is But a DreamRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 5.0
John WickRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0- The Sea of TranquilityRated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 5.0
GintamaRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 5.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 5.0