Titles you rated
Killing EveRated ★ 5.0- Swimming in the DarkRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0- LimitRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0