Movies
Ratings
577
Shin GodzillaRated ★ 2.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
The SnowmanRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5