Movies
Ratings
449
F1: The MovieRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 0.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Reality+Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5