Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Marvin's RoomRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
OutbreakRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5