Titles you rated
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5