Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 5.0
As You Stood ByRated ★ 2.0
Dynamite KissRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 2.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 1.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0