Series
Ratings
35
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5