Movies
Ratings
225
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.5