Movies
Ratings
537
ScreamRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 2.0
The Bone CollectorRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 1.5
Bring It OnRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 1.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 5.0